Најуспешнији ученици осмог разреда, 2020.


Andrijana Bozanin

24. 06. 2020

unnamed.jpg

Наставничко веће Основне школе " Јован Јовановић Змај" из Новог Кнежевца на крају школске 2019/2020. године прогласило је најуспешније ученике осмих разреда:

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ ЈЕ МИХОК ЕМЕШЕ:

2051.jpg

СПОРТИСТА ГЕНЕРАЦИЈЕ ЈЕ АНЂЕЛА ЦВЕТКОВИЋ:

1622.jpg

НОСИОЦИ ДИПЛОМЕ " ВУК КАРАЏИЋ" СУ:

1581.jpg

1598.jpg

1716.jpg

1815.jpg

1822.jpg

1828.jpg

1860.jpg

1908.jpg

1948-sa-masnom.jpg

2051.jpg

1456.jpg

1506.jpg

НОСИОЦИ СПЕЦИЈАЛНИХ ДИПЛОМА ПО ПРЕДМЕТИМА:

Станисавић Александар: математика, хемија, историја, српски језик, географија, физика

Миловановић Анђелија: биологија, географија, физичко васпитање, техничко и информатичко образовање, ликовна култура

Маћош Марина: техничко и информатичко образовање, физичко васпитање

Егеља Јована: биологија, физичко васпитање

Анђела Цветковић: физичко васпитање

Раду Лента: немачки језик

Калинић Милица: физичко васпитање

Марић Сергеј: физичко васпитање

Вучевић Вељко: математика, техничко и информатичко образовање, физика, хемија, биологија, историја, српски језик, музичка култура,

Гајин Исидора: српски језик, хемија, техничко и информатичко образовање, музичка култура

Лукић Дуња: хемија, српски језик, музичка култура

Јегдић Јована: српски језик, техничко и информатичко образовање

Бојић Никола: физичко васпитање

Јегдић Дуња: музичка култура

Јегдић Владимир: физичко васпитање

Вукмировић Стеван: техничко и информатичко образовање

Михок Емеше: мађарски језик, српски језик као нематерњи, историја, биологија, енглески језик, ликовна култура, музичка култура, физика, физичко васпитање

Сировица Бернат: енглески, историја, мађарски језик, географија, физика, техничко и информатичко образовање

Шандор Вивиен: математика, музичка култура

Баланго Анабела: мађарски језик, музичка култура, ликовна култура

Ласло Хајналка: физичко васпитање

Барна Лила: физичко васпитање, музичка култура, ликовна култура

Орос Флора: историја, музичка култура

Данчо Жофиа: ликовна култура, музичка култура

Јованић Сара: српски језик, историја

Јованић Илија: немачки језик

Шуљ Евелин: мађарски језик, математика, историја

Врето Бианка: српски језик

Јовановић Јована: ликовна култура

Јовановић Георгије: техничко и информатичко образовање, математика

Шоралов Кристина: техничко и информатичко образовање