Треће место на такмичењу Willkommen 2020

Анико Кевечек

13-01-2021

индекс.jpg

Осмо међународно такмичење из страних језика Willkommen 2020 одржано је 21.11.2020. овог пута онлајн. Право учешћа имали су ученици основних и средњих школа у којима се учи енглески, немачки, француски или италијански језик. Ученици наше школе који су учествовали на овом такмичењу из енглеског и немачког језика су: Огњен Аксентијевић III-2 НК, Магдалена Туро III-4 БА, Милана Лазић IV-1 НК, Иван Томас V-1 НК, Марко Маћош V-1 НК, Жанет Бачо V-3 НК, Бетина Михок V-3 НК, Арон Мичик V-3 НК, Јазмин Јухас V-3 НК, Арон Конц V-3 НК, Доминик Мађари VI-3 НК, Атила Добо VI-3 НК, Балаж Ујхељи VII-3 НК, Рита Паћик VII-3 НК, Алекс Рекецки VIII-3 НК, Хана Јакша VIII-3 НК, Адам Ковач VIII-3 НК, Давид Ђерђ VIII-3 НК, Евелин Ујхељи VIII-3 НК, Криштоф Пири VIII-3 НК и Матеја Мијатов VI-1 НК.

Иван Томас је освојио треће место из немачког језика.

Наставници који су припремили ученике су: Ева Сировица, Бранислава Вигњевић, Анико Кевечек, Љубомир Сушић, Дарко Субашић.

Честитамо свима!

Резултате можете погледати на линку https://www.willkommen.org.rs/