Мало другачији родитељски састанак

Aндријана Божанин

25. 04. 2017

Мало другачији родитељски састанак

Дана 25.04.2017. године у 16,30 часова одржан је мало другачији родитељски састанак у одељењу 1-2 у Новом Кнежевцу. Домаћини на родитељском састанку су поред учитељице били сами ученици који су родитељима приказали део програма који је увежбаван на часовима слободних активности. Колаж песама, рецитација, свирања, и причања вицева увеселио је пре свега ученике, а потом и њихове родитеље који су поносно, са осмесима пратили цео програм. На самом крају је приређен и квиз знања у оквиру којег  су ученици одговарали на занимљива питања која им је учитељица постављала и на тај начин освајала беџ. Тек на самом крају је овај родитељски састанак подсетио на стандардни, јер је учитељица родитељима поделила папире са постигнућима ученика по предметима, као и сликовитим описом понашања сваког од њих.

Смиљка Теофанов, учитељица