Обезбеђене ђачке торбе за ђаке прваке

torbe.jpg

Родитељима ђака првака

Обавештавамо Вас да су захваљујући локалној самоуправи Нови Кнежевац обезбеђене ђачке торбе за све ђаке прваке наше школе.

Прочитај све »

Изашла расподела ученика по средњим

Изашла расподела ученика осмог разреда по образовним профилима средњих школа. Ученици могу исту видети на сајту http://upis.mpn.gov.rs/Cir/Ucenici

Прочитај све »

Расподела ученика осмих разреда по образовним профилима

images.jpg

Драги осмаци,

Поштовани родитељи осмака,

управо смо добили информацију да ће расподела ученика осмог разреда по образовним профилима средњих школа бити видљива

Прочитај све »

сУпис у средњу школу 2020.

индекс.jpg

Ове школске године на порталу еУправа доступна је нова услуга:  електронски упис за средњу школу.Услуга је доступна за све редовне средње школе и гимназије , осим за музичке, балетске, специјалне и приватне школе.

Одлука о додели похвале " Ученик генерације" и " Спортисте

индекс.jpg

На седници Наставничког већа оджаној дана 24.6.2020.године донета је Одлука о додели похвале " Ученик генерације", као и похвале " Спортиста генерације".

Одлука је истакнута на огласној табли Основне школе " Ј.Ј.Змај" ( просторије бившег Грађевинара).

Ваша Основна школа