Спортски дан пријатељства у Новом Кнежевцу

09-05-2017

У четвртак, 27.04.2017. године у Новом Кнежевцу је уприличен прави празник спорта и фер плеја. У школском дворишту снаге су одмерили ученици осмих разреда и заинтересовани наставници. Како би све било још занимљивије екипе су биле помешане, те су у свакој екипи били ученици различитих одељења и неко од наставника. Ученици су играли кошарку и мали фудбал, а ученице одбојку. Да све буде регуларно побринули су се наши наставници физичког васпитања, а за добро расположење и музику била је задужена директорка школе. Цео програм испратили су и представници Локалне самоуправе. Ни кишица није омела спортисте да покажу добро расположење и сарадњу у оквиру свог тима, а фотографије и осмеси учесника говоре у прилог оне добро познате изреке "Важно је учествовати".

Андријана Божанин